SIAT-MAR PRODUCENT PANELI I SIATKI OGRODZENIOWEJ

tel./fax 44 710 47 62     kom. 503 363 351     e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • PANELE OGRODZENIOWE

Dla stworzenia trwałego i mocnego ogrodzenia istotne znaczenie mają odpowiednio dobrane i zamontowane słupki narożne, początkowe oraz pośrednie. Pozwalają na połączenie poszczególnych przęseł w taki sposób, aby gwarantowały stabilność całej konstrukcji oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Jakie rodzaje słupków wykonujemy?

Słupek narożny - jest to element, który montowany jest w każdym newralgicznym punkcie ogrodzenia, czyli w narożniku, i załamuje się przynajmniej pod kątem 10°. Najczęściej służy do połączenia prostopadłych ścian z siatki. Odznacza się największą spośród wszystkich rodzajów średnicą i jest najbardziej wytrzymały. Często podczas montażu stosuje się dodatkowo, celem ich wzmocnienia, specjalne podpory.

Słupek początkowy - jest to element, który wykorzystuje się na każdej krawędzi ogrodzenia. Każdy płot konstruowany z użyciem specjalnej siatki od niego się zaczyna lub też na nim kończy. Najczęściej wykorzystywany jest przy początku płotu z siatki, który nie zaczyna się łączeniem ze ścianą prostopadłą. Do jego stworzenia wykorzystuje się jeden produkt w wersji narożnej i jeden w wersji podporowej.

Słupek pośredni - jest to element, który umożliwia wykonanie ogrodzenia z siatki o dowolnej długości. Ma na celu wzmocnienie całej konstrukcji i jest wprowadzany co kilka metrów, aby ustabilizować całość. Z reguły przyjmuje się, że przy siatce o wysokości 1,5m należy stosować wyroby o średniej grubości ok. 42mm i długości minimum 0,5m większej niż wysokość siatki.

Parametry techniczne i ceny

Wszystkie nasze słupki ogrodzeniowe przystosowane są do montażu siatki. Wykonane zostały z nowej rury, zwieńczonej metalowym daszkiem. Do oferowanych produktów możemy dołączyć nakrętki ułatwiające montaż siatki.

Realizacja: MAXIGRAF