SIAT-MAR PRODUCENT PANELI I SIATKI OGRODZENIOWEJ

tel./fax 44 710 47 62     kom. 503 363 351     e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • PANELE OGRODZENIOWE

Na bieżąco śledząc potrzeby naszych Klientów, poszerzyliśmy ofertę o solidne druty, które posiadają bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie. Można je między innymi wykorzystać do wzmocnienia posiadanego ogrodzenia lub przymocowania do niego dowolnych elementów znajdujących się na terenie działki. Zostały one wykonane z wytrzymałego materiału, wzmocnionego dodatkowo przez ocynkowanie. Można również zastosować powleczenie PCV.

Polecamy także rozwiązania kolczaste, które umożliwiają odgrodzenie wybranej części posiadłości. Znajdują one również zastosowanie w ogrodzeniach, znacznie utrudniając dostęp niepożądanym osobom.

SIAT-MAR dba, aby każdy znajdujący się w ofercie produkt mógł zostać w pełni zindywidualizowany, spełniając wszystkie oczekiwania Klientów. Dlatego zachęcamy do wypełnienia formularza, znajdującego się w zakładce Kontakt i wysłania zapytania o drut o pożądanej długości, średnicy oraz wymaganego wzmocnienia. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby otrzymali Państwo dokładnie taki produkt jaki jest niezbędny podczas wykonywanych prac.

Oferujemy druty:

  • Druty:
     -  średnica drutu ocynkowanego od 2,0 do 4 mm
     -  średnica drutu powlekanego PCV od 2,0/2,3 do 2,8/3,9
     -  waga kręgów od 100 do 500 kg
  • Druty kolczaste

 

Realizacja: MAXIGRAF